لازمه استفاده از سرویس های گرین اس ام اس ، پذیرفتن قوانینیست که در زیر به صورت کامل ذکر شده است و هر کاربر میبایست این قوانین به صورت کامل مطالعه کرده و سپس اقدام به سفارش سامانه پیامک نماید

این قوانین در ۲۰ ماده تنظیم شده است

ماده ۱
عضویت در سامانه و تکمیل فرم ثبت نام ، به منزله پذیرش کلیه قوانین گرین اس ام اس می باشد و کاربر تحت هیچ شرایطی نمیتواند به قوانین موجود اعتراضی نماید .

ماده ۲
برای استفاده از پنل پیامک ، کلیه کاربران می بایست جهت احراز هویت ، اطلاعات مورد نیاز مانند ، نام – نام خانوادگی – شماره تلفن تماس – آدرس کامل پستی – کد ملی و شماره شناسنامه ، تصویر کارت ملی و شناسنامه ، آخرین قبض تلفن را در اختیار گرین اس ام اس فا قرار داده و پس از بررسی و تایید اطلاعات ثبتی ، و پرداخت هزینه سامانه ، خط اختصاصی فعال میگردد . در صورت عدم تکمیل اطلاعات ،خط اختصاصی نیز فعال نخواهد شد .

ماده ۳
ارسال پیامک با محتواهای زیر ممنوع و خلاف قوانین می باشد :
انتشار اطلاعات محرمانه مملکتی ، اطلاعات محرمانه اشخاص ثالث ، مطالب نفرت آمیز ، …. ، غیر اخلاقی و غیر قانونی در متون پیامک های ارسالی
ارسال هرگونه پیامک شخصی و بی محتوا حتی برای تست به گوشی خود ، غیر مجاز می باشد .
پیشنهاد و یا تشویق به هر نوع فعالیت غیر قانونی مجاز و همچنین جهت دهی به مسائل مملکتی مانند : شرکت در انتخابات نامزد های مختلف ، تحریک افکار عمومی برای شورش در کشور و مسائلی از این دست
استفاده از متون خلاف شئونات اخلاقی و مذهبی
استفاده از متون مربوط به مطالب مستهجن ، افترا آمیز ، دشنام و خارج از اخلاق یا بی حرمتی به مقدسات فرهنگی و مذهبی
بیان لطیفه هائی که منجر به اهانت به هم وطنان و یا اقشار خاص گردد و خلاف شئونات اخلاقی باشد
ارسال لینک به سایتهای غیر قانونی و غیر اخلاقی و مبتذل و همچنین سایتهائی که به اشکال مختلف روابط و رفتارهای فرهنگی و اخلاقی و عرفی و قانونی جامعه را پایمال نماید
ارسال هرگونه پیامک تبلیغاتی در زمینه انواع داروهای گیاهی ، ترک اعتیاد ، چاقی و لاغری و پزشکی غیرقانونی می باشد و نیاز به کسب مجوز می باشد ، در صورت ارسال هرگونه پیامک در این باره پیگرد قانونی خواهد داشت. در صورت نیاز به ارسال این گونه پیامک ها با بخش پشتیبانی تماس حاصل فرمایید
ارسال هرگونه پیامک تبلیغاتی در زمینه لوازم آرایشی و بهداشتی و پزشکی غیرقانونی بوده و نیاز به کسب مجوز می باشد ، ارسال این گونه پیامک های پیگرد قانونی خواهد داشت . در صورت نیاز به ارسال این گونه پیامک ها با بخش پشتیبانی تماس حاصل فرمایید
تبلیغات شبکه ها و یا برنامه های ماهواره ای نیز غیرقانونی می باشد
ارسال پیامک های به دور از واقعیت حتی به قصد شوخی با دوستان و آشنایان غیرقانونی می باشد و پیگرد قانونی دارد. ارسال هرگونه پیامک غیرمتعارف از جانب اپراتورها (ایرانسل ، همراه اول … )
ارسال لطیفه ، جک ، مسائل خانوادگی وبرنده شدن جایزه (سیم کارت ، کارت شارژ ، خودرو و …) یا دریافت اطلاعات بانکی و شخصی
ارسال هرگونه پیامک درآمد زایی بدون مجوز ممنوع می باشد .
ارسال هر گونه پیامک سرِکاری و بی محتوا ، شوخی و ارسال سیاسی و ارسال هرگونه پیامک ناشناس ( مشخصات فرستنده در متن پیامک ذکر نشده باشد ) حتی برای تست
تمامی تبلیغات مرتبط با حوزه خدمات پزشکی و خوراکی ، آشامیدنی ، آرایشی و بهداشتی ، مکمل‌های غذایی و تجهیزات پزشکی بدون مجوز کتبی از سازمان نظام پزشکی
فروش هرگونه فیلتر شکن یا V~P~N غیر قانونی بوده و حتی ارسال مشخصات این اکانت ها از طریق پیامک ، غیر مجاز بوده و نه تنها پنل متخلف مسدود می گردد ، بلکه ایشان به مراجع قانونی جهت پیگیری های بعدی معرفی خواهند شد .
با توجه به ابلاغیه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی ، ارسال پیامک های مرتبط با تبلیغ سفرهای خارجی ممنوع می باشد و با متخلفین برخورد قانونی خواهد شد .

ماده ۴
کلیه پیامک های ارسال شده ، توسط واحد پشتیبانی گرین اس ام اس بررسی و در صورت مشاهده پیامک هایی که شامل موارد ذکر شده در ماده ۳ باشد ، قوانین زیر بر آن اعمال خواهد شد .

فوراً دسترسی کاربر به سیستم وبسرویس و پنل پیامک و سایر سرویس هایش قطع خواهد شد .
اطلاعات کاربر جهت پیگیری بیشتر ، برای ستاد جرایم رایانه ای و همچنین در صورت نیاز مراجع قضایی ارسال خواهد شد .
در صورتیکه از مقررات سایت و مقررات جمهوری اسلامی ایران تخطی نمائید ، مسئولین گرین اس ام اس می توانند بدون اخطار قبلی سیستم وب سرویس و پنل پیامک شما را مسدود و عضویت شما را به حالت تعلیق در آورند .

ماده ۵
گرین اس ام اس تحت هیچ شرایطی مسئولیت خسارتهای وارده در اثر اعتماد و اتکا به اطلاعات قرار گرفته در پیامک های ارسالی را نمی پذیرد .

ماده ۶
مسئولیت تمامی پیامک های ارسالی ، به صورت کامل بر عهده شخص سفارش دهنده پنل پیامک بوده و گرین اس ام اس هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای ارسالی آن کاربر مربوطه ندارد .

ماده ۷
گرین اس ام اس و کلیه کاربران تحت هر شرایطی و در هر زمان موظف به رعایت قوانین اعلام شده از سمت اپراتور هستند . گرین اس ام اس می تواند با توجه به سیاست های اعمال شده از طرف اپراتور های طرف قرارداد ، قوانین خود را تغییر دهد و در صورت نیاز ، مدارکی را نیز از مشترک ، درخواست نماید و در صورتی که مشترک حاضر به ارسال مدارک مورد نیاز نشود ، حساب کاربری ایشان و یا سرویس مورد نظر ، تا زمان تکمیل مدارک غیر فعال خواهد بود .

ماده ۸
گرین اس ام اس سرویس حاضر را به همان شکلی که هست ارائه می نماید و تا زمان ارائه سرویس از اپراتور های طرف قرارداد میتواند به مشترکین خود سرویس دهی داشته باشد و همیشه سعی ما در بالا بردن کیفیت سرویس ها است اما هیچ گونه ضمانت و گارانتی در مورد قطعی ، بی عیب بودن ، امنیت و … ارائه داده نمی شود و گرین اس ام اس هیچ گونه خسارتی برای عملکرد سرویس خود به هر نحو نمی پردازد و تحت هیچ شرایطی مسئول حوادث احتمالی مانند از دست رفتن اطلاعات و یا ارسال نشدن پیامک ها به طور کامل نخواهد بود .

ماده ۹
گرین اس ام اس دارای قسمت پشتیبانی ( داخل سامانه ) می باشد و تلاش خود را همواره جهت ارائه خدمات مطلوب می نماید ولیکن تعهدی نسبت به سرعت پاسخگوئی ، عدم پاسخگوئی به سوالات و غیره ، به علت حجم تماسها ندارد . همچنین مشتری تنها می بایست از طریق بخش تیکت در سامانه خود درخواست پشتیبانی ارسال نماید .

ماده ۱۰
هر گونه توهین به سرویس ها ، مسئولین و اپراتور های پشتیبانی از طریق هر گونه از وسایل ارتباطی ، اعم از سند های دیجیتالی ، ایمیل ، سیستم تیکت ، گفتگوی زنده ، ارتباط های مخابراتی تلفن ، فکس و … به هر شکل ممنوع بوده و مسولین گرین اس ام اس امکان قطع کامل سرویس و همچنین پیگیری از طریق مراجع قضایی را برای خود محفوظ نگاه خواهد داشت .

ماده ۱۱
گرین اس ام اس هیچ تعهدی در قبال رسیدن ایمیل و یا پیامک های اطلاع رسانی و … اعم از پرداخت صورت حساب ، منقضی ، لغو یا مسدود شدن سرویس و … ندارد و تحت هیچ شرایطی مسئول حوادث احتمالی در اثر عدم دریافت این پیام ها نخواهد بود.

ماده ۱۲
با توجه به استفاده از خطوط ۳۰۰۰ و ۵۰۰۰۲ و عدم برگشت هزینه پیامک های نرسیده در این اپراتورها ، گرین اس ام اس مسئولیتی در قبال پیامک های نرسیده ندارد .

ماده ۱۳
گرین اس ام اس در زمان های حساس و اضطراری ، از طریق پیام های داخلی در سامانه و همچنین پیامک به مشترکین ، شرایط مورد نظر به اطلاع کلیه مشترکین خواهد رساند . در صورتی که مشترک بدون توجه به شرایط اعلام شده ، پیامک تکی ، گروهی و … ارسال نماید ، و پیامک های ارسالی به دست مخاطبین مورد نظر نرسیده باشد ، مسئولیتی متوجه اس ام اس فا نخواهد بود . همچنین مشترک می بایست شرایط را پذیرفته و تا اطلاع بعدی از ارسال پیامک خودداری نماید .

ماده ۱۴
استفاده از این سامانه برای وب سایت هایی با مضامین زیر غیر قانونی می باشد .

وب سایت هایی در مورد مسائل جنسی ( مطالب و تصاویر مستحجن ) و کودک آزاری فعالیت میکنند .
وب سایت هایی که حقوق مولف محصولی یا خدماتی را نقض میکنند .
وب سایت های مربوط به خصومتهای شخصی و یا قومی .
وب سایت هایی که به نحوی شامل متون و یا مفهوم تبلیغاتی غیرقانونی می باشد .
وب سایت هایی که به هر نحو قوانین دولت جمهوری اسلامی را نقض میکند .
وب سایت های عرضه کننده غیر قانونی محصولات فرهنگی

ماده ۱۵
هزینه های پرداخت شده در این سامانه به هیچ عنوان قابل برگشت نمی باشد زیرا مبالغ شارژ شده در حساب کاربری در جهت تامین اعتبار در اپراتور ها استفاده میگردد ، لذا قبل از پرداخت هر گونه وجه از واریزی مربوطه اطمینان حاصل بفرمایید .

ماده ۱۶
کلیه سرویس های گرین اس ام اس اعم از پنل و خطوط ، به صورت ۱ ساله در اختیار کاربران قرار میگیرد و کاربران پس از گذشت این مدت می بایست طبق تعرفه موجود در وب سایت گرین اس ام اس ، جهت تمدید پنل و خطوط اقدام نمایند .

ماده ۱۷
تاریخ و زمان انقضاء پنل ها در پنل هر یک از کاربران موجود و قابل مشاهده می باشد به همین جهت گرین اس ام اس وظیفه ای جهت اطلاع رسانی در مورد تاریخ انقضاء پنل ها به کاربران ندارد و کاربر میبایست تا زمانی که پنل ایشان مسدود نشده است جهت تمدید پنل خود از بخش پشتیبانی داخل سامانه اقدام نمایند .

ماده ۱۸
در صورتی که حساب کاربری به دلیل تخلف مسدود یا غیر فعال شود ، هزینه بازگشایی مجدد ۳۰۰٫۰۰۰ ریال خواهد بود که می بایست پرداخت گردد . همچنین تعهد نامه ای نیز از کاربر متخلف دریافت خواهد شد که کاربر می بایست آن را امضاء و اثر انگشت کرده و برای واحد امور مشترکین ارسال نماید . لازم به ذکر است در این وضعیت حساب کاربری متخلف به مدت یک هفته مسدود میگردد . در صورت تخطی مجدد از قوانین و ارسال غیر متعارف ، اطلاعات شخص متخلف ، بدون اطلاع قبلی به حراست ارجاء داده خواهد شد .

ماده ۱۹
پروسه انتقال خطوط از گرین اس ام اس به سرویس دهنده دیگر امکان پذیر نیست

ماده ۲۰
گرین اس ام اس میتواند هر قسمتی از این توافقنامه را در هر زمان تغییر دهد و وظیفه ای در قبال اطلاع رسانی در این مورد ندارد . متن توافقنامه همواره برروی سایت گرین اس ام اس قابل ملاحظه بوده و تنها نسخه قابل استناد خواهدبود . همچنین در صورتی که در هر زمان با این قرارداد مخالفت داشته باشید می توانید سرویس خود را لغو نمایید .